Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Heist Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toHeist downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Best Hollywood [hu] | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Heist movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Heist (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (29575)
[ It isn't love that makes the world go round. ] - A career jewel thief finds himself at tense odds with his longtime partner, a crime boss who sends his nephew to keep watch.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle