Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Blue Crush Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toBlue Crush downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:UIP [de] | Universal Pictures [us] - stills, synopsis
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Blue Crush movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Surf Girls (eng), Surf Girls of Maui (eng), Untitled Surf Project (eng)
Рејтинг на филмот:5.6 / 10 (27467)
[ You have to understand. They're the most dangerous waves on the planet. Out here, you don't just get ] - As a hard-core surfer girl prepares for a big competition, she finds herself falling for a football player.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle