Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Barbershop subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Barbershop Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Barbershop преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
REPACK.XviD.DVDRiP-DEiTY1CD46x 0.00titlovic
Берберницата1CD1384x 0.00ajta
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toBarbershop downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:MGM
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Barbershop movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотРејтинг на филмот:6.3 / 10 (27085)
[ Everyone's gettin' lined up. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle