Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Extreme Ops Македонски преводи (2002) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Extreme Ops преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Extreme Ops1CD12x 0.00titlovic
Extreme Ops -MKD1CD37x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toExtreme Ops downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Media 8 Entertainment | Paramount Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Extreme Ops movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:The Extremists (eng)
Рејтинг на филмот:4.5 / 10 (4944)
[ Fear is a trigger ] - While filming an advertisement, some extreme sports enthusiasts unwittingly stop a group of terrorists.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle