Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Sucker Punch Македонски преводи (2011) 1CD srt

Преземи: Sucker Punch movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотSucker.Punch.2011.DVDRip.Xvid {1337x}-Noir.srt (63037бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.58Sucker Punch (2011) DVDRip XviD-MAXSPEED www.torentz.3xforum | 1305288408 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57asa-sp.avi | 729862144 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57wsp.avi | 1476468736 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Sucker Punch[2011]DvDrip[Eng]-FXG.avi | 733743104 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Sucker.Punch.2011.720p.BluRay.x264.YIFY.mkv | 681973673 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Sucker Punch 2011 BRRip XviD-LTRG.avi | 732737536 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Sucker Punch [2011]-480p-BRrip-x264-StyLishSaLH.mp4 | 312711958 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57f-sucker.punch.720p.mkv | 4680757717 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Sucker Punch[2011]DVDRip XviD-ExtraTorrentRG.avi | 732516734 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61def-sp-a.avi | 733683712 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Sucker Punch.mp4 | 732450829 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Sucker Punch {2011} DVDRIP. Jaybob .avi | 837900210 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57asa-sp-480p.avi | 1719228416 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Sucker Punch (2011).avi | 1522101140 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57729862144 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Sucker Punch (2011) DVDRip 400MB [EpicMoviez.Com].mkv | 470443211 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Sucker.Punch.2011.DVDRip.Xvid {1337x}-Noir.avi | 733926074 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Sucker.Punch.2011.DVDRip.XviD.AC3-Rx.avi | 1486297526 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Sucker.Punch.2011.DVDRip.Xvid {1337x}-Noir.avi | 3257671680 | Movie filenames

Име на издавачот Sucker.Punch.2011.DVDRip.Xvid {1337x}-Noir23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени778x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Sucker Punch на 25 Мбит
Family.Guy.S15E15.HDTV.x264-SVA[eztv].mk (85 MB) Marvels.Iron.Fist.S01E04.WEB.X264-xTV.mk (358 MB)
Sleepy.Hollow.S04E10.HDTV.x264-FLEET.mkv (246 MB) The.Flash.2014.S03E16.720p.HDTV.X264-xHD (712 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Sucker Punch downloadSucker Punch SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Warner Bros. [fr] | Warner Bros. [jp] | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Sucker Punch movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Заборонений прийом (eng), Sucker Punch (eng), Sucker Punch - 2011 (eng), Sucker Punch: The IMAX Experience (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (201083)
[ You Will Be Unprepared. ] - A young girl is institutionalized by her abusive stepfather. Retreating to an alternative reality as a coping strategy, she envisions a plan which will help her escape from the mental facility.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle