Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Ballistic: Ecks vs. Sever Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Ballistic: Ecks vs. Sever преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Ballistic: Ecks vs. Sever (2002)1CD75x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toBallistic: Ecks vs. Sever downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. [us] - trailer, synopsis, etc.
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Ballistic: Ecks vs. Sever movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Ecks vs. Sever (eng), Gunner (eng), Legion (eng), X vs. Sever (eng)
Рејтинг на филмот:3.6 / 10 (17453)
[ Lucy Lui is Agent Sever. This September, she's going ballistic. ] - Tasked with destroying each other, an FBI agent and a rogue DIA agent soon discover that there's a much bigger enemy at work.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle