Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Gone in Sixty Seconds Македонски преводи (2000) 1CD srt

Преземи: Gone in Sixty Seconds movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Gone in Sixty Seconds на 25 Мбит
The.Originals.S04E02.HDTV.x264-KILLERS[e (237 MB) The Bodyguard 2016 720p BluRay DD5.1 x26 (4329 MB)
St. Trinian\'s 02 - The Legend of Fritto (697 MB) designated.survivor.113.hdtv-lol[ettv].m (207 MB)
Gone in Sixty Seconds преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BDRip[A 720p Release by Titan], BluRay.720p.x264.DTS-WiKi1CD14x 0.00titlovic
Gone in Sixty Seconds (2000)1CD3822x 0.00titlovic
Gone in Sixty Seconds (2000)Преводи за нарушено слушање1CD95x 0.00BetaMAN (a)
Gone in Sixty Seconds (2000)Преводи за нарушено слушање1CD173x 0.00AcidSt0rM (a)
Gone in Sixty Seconds (2000)Преводи за нарушено слушање1CD834x 0.00NeoSKic (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Gone in Sixty Seconds downloadGone in Sixty Seconds SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Buena Vista Home Entertainment, Inc [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Gone in Sixty Seconds movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Gone in 60 Seconds (eng), Gone in Sixty Seconds (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (222376)
[ Lock your car or it may be... GONE IN 60 SECONDS ] - A retired master car thief must come back to the industry and steal 50 cars with his crew in one night to save his brother's life.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle