Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

The Transporter Македонски преводи (2002) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотTransporter_Mkd.sub (23001бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотTransporter, The (2002)23.976 FPS
ДодавачIvan_car2003 (a) @ . преземени818x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Transporter преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip 720p H264-3Li, 720p.BRRip.XviD.AC3-Voltage1CD305x 0.00titlovic
Transporter1CD794x 0.00
the.transporter1CD76x 0.00
Transporter, The (2002)1CD9829x 0.00tom13 (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Transporter downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Twentieth Century Fox [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Transporter movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:the transporter (eng), Transporter (eng), Перевiзник (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (853)
[ Pro no hakobiya, iraihin wa itsumo WAKE ari [Japan] ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle