Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Twice Upon a Yesterday subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Twice Upon a Yesterday Македонски преводи (1998) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Twice Upon a Yesterday преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Man With Rain In His Shoes - MKD1CD53x 0.00titlovic
Man with Rain in His Shoes, The (1998)1CD127x 0.00-zerroX- (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Постери:Twice Upon a Yesterday movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:If Only (eng), If Only... (eng), The Man with Rain in His Shoes (eng), The Man with Rain in his Shoes / Lluvia en los zapatos. (eng), Twice Upon a Yesterday (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (2271)
[ In the game of love, three's are wild. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle