Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Reign of Fire Македонски преводи (2002) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Reign of Fire преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip 720p H264-3Li / Blu-Ray.1080p.H264.HDTracker1CD175x 0.00titlovic
Reign of Fire (2002)1CD197x 0.00ajta (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toReign of Fire downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [jp] | Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Reign of Fire movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Reino de Fogo (eng), Where Heroes Go Down (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (115471)
[ Fight Fire With Fire ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle