Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief Македонски преводи (2010) 1CD ssa

Преземи: Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief на 25 Мбит
True Memoirs of an International Assassi (2903 MB) Vikings.S04E17.WEB-DL.x264-FUM[ettv].mp4 (272 MB)
League.of.Gods.2016.BRRip.x264.AAC-HUD.m (1185 MB) Arrival.2016.DVDScr.x264-xFILM.mkv (798 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief downloadPercy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site Portugal | Official site [de] | Official site [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Percy Jackson & The Lightning Thief (eng), Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (eng), Percy Jackson and the Lightning Thief (eng), Percy Jackson and the Olympians: The Lightning Thief (eng), Персi Джексон та Викрадач блискавок (eng)
Рејтинг на филмот:5.9 / 10 (144908)
[ ] - A teenager discovers he's the descendant of a Greek god and sets out on an adventure to settle an on-going battle between the gods.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle