Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 Македонски преводи (2010) 1CD ssa

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Harry.Potter.And.The.Deathly.Hallows.Part.1.2010.BRRip.720... 1CD335x 0.00
HP-7-WBZ1CD100x 0.00
Harry.Potter.and.the.Deathly.Hallows.Part.2.2011.TS.XviD-N... 1CD133x 0.00
Harry Potter 7 part 12CD2481x 0.00TamaraM
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 downloadHarry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [br] | Official site [de] | Official site [es] | Official site [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Хари Потер и Реликвиите на смртта - 1 дел (mac), Harri Potter i Smertel'ni Relikviji: Chastyna 2 (eng), Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 (eng), Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1 (eng), Harry Potter and the Deathly Hallows Part I (eng), Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (eng), Harry Potter és a Halál Ereklyéi (eng), The Deathly Hallows (eng), Гаррi Поттер та Смертельнi Релiквii: частина 1 (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (356396)
[ The end begins. ] - As Harry races against time and evil to destroy the Horcruxes, he uncovers the existence of three most powerful objects in the wizarding world: the Deathly Hallows.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle