Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 Македонски преводи (2010) 2CD ssa

Преземи: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 на 25 Мбит
Doutor.Estranho.2016.1080p.BluRay.x264.S (8147 MB) The.100.S04E03.HDTV.x264-SVA[eztv].mkv (305 MB)
The.Walking.Dead.S07E09.REPACK.HDTV.x264 (561 MB) supergirl.212.hdtv-lol[ettv].mkv (248 MB)
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Harry.Potter.And.The.Deathly.Hallows.Part.1.2010.BRRip.720... 1CD101x 0.00
HP-7-WBZ1CD53x 0.00
Harry.Potter.and.the.Deathly.Hallows.Part.2.2011.TS.XviD-N... 1CD110x 0.00
Harry Potter 7 part 11CD80031x 0.00TamaraM
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 downloadHarry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [br] | Official site [de] | Official site [es] | Official site [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Harry Potter and the Deathly Hallows Part I (eng), Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (eng), Harry Potter és a Halál Ereklyéi (eng), The Deathly Hallows (eng), Гаррi Поттер та Смертельнi Релiквii: частина 1 (eng), Harri Potter i Smertel'ni Relikviji: Chastyna 2 (eng), Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 (eng), Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1 (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (338178)
[ It all ends here. ] - As Harry races against time and evil to destroy the Horcruxes, he uncovers the existence of three most powerful objects in the wizarding world: the Deathly Hallows.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle