Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Centurion Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: Centurion movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Centurion на 25 Мбит
Gotham.2016.S03.E10.HDTV.XviD-FUM.avi (349 MB) Blindspot.S02E09.HDTV.XviD-FUM.avi (349 MB)
BIG-War.Dogs.BDRip.XviD.avi (1450 MB) The.Nice.Guys.2016.SLOSubs.DVDRip.x264-D (1434 MB)
Centurion преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
LIMITED.720p.BluRay.x264-iNFAMOUS / 720p.BRRip.XviD.AC3-Vi... 1CD17x 0.00titlovic
720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON1CD7416x 0.00titlovic
LiMiTED.DVDRip.XviD-ALLiANCE1CD13x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Centurion downloadCenturion SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Centurion movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Centurion (eng), The Ninth Legion (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (65755)
[ Fight or die. ] - A splinter group of Roman soldiers fight for their lives behind enemy lines after their legion is decimated in a devastating guerrilla attack.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle