Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Kurtlar Vadisi: Irak Македонски преводи (2006) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Kurtlar Vadisi: Irak преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Valley of the Wolves Iraq-Kurtlar Vadisi Irak-DVD-EngHardS... 1CD15x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Kurtlar Vadisi: Irak downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [tr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Kurtlar Vadisi: Irak movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Farkasok völgye: Irak (eng), Kurtlar Vadisi - Irak (eng), Valley of the Wolves: Iraq (eng), Valley of Wolves (eng)
Рејтинг на филмот:6.0 / 10 (15074)
[ Some Men Are Born to be Heroes ] - The film covers through fiction real-life events like the occupation of Iraq, the execution of Daniel Pearl, the Hood event and the Abu Ghraib torture scandal.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle