Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
The Patriot subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

The Patriot Македонски преводи (2000) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Patriot преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Patriot1CD192x 0.00
Patriot, The2CD313x 0.00tanja2_2 (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Постери:The Patriot movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Patriot (eng), Патрiот (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (240327)
[ Before they were soldiers, they were family. Before they were legends, they were heros. Before there ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle