Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Never Back Down Македонски преводи (2008) 1CD srt

Преземи: Never Back Down movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Never Back Down на 25 Мбит
The.100.2017.S04.E06.WEBRip.XviD-FUM.avi (348 MB) ncis.1417.hdtv-lol[ettv].mkv (212 MB)
Sleepy.Hollow.S04E10.HDTV.x264-FLEET.mkv (246 MB) Resident.Evil.The.Final.Chapter.2016.108 (3013 MB)
Never Back Down преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip [ResourceRG H264]-Wrath1CD23x 0.00titlovic
720p.Bluray.x264-SEPTiC1CD16x 0.00titlovic
Never.Back.Down.720p.Bluray.x264-SEPTiC1CD22233x 0.00
78652-NeverBackDown_2008_DvDripaXXo1CD3047x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Never Back Down downloadNever Back Down SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Summit Entertainment
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Never Back Down movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Get Some (eng), Never Back Down (eng), Нiколи не здавайся (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (82204)
[ Win or Lose... Everyone Has Their Fight ] - A frustrated and conflicted teenager arrives at a new highschool to discover an underground fightclub and meet a classmate who begins to coerce him into fighting.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle