Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Македонски преводи (2001) 2CD sub

Преземи: The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E02.HDTV.x264-xTV.mkv (233 MB) Supernatural.S12E01.720p.HDTV.X264-DIMEN (749 MB)
The.Blacklist.S04E04.720p.HDTV.x264-KILL (848 MB) Supernatural.S12E01.720p.HDTV.X264-DIMEN (749 MB)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The.Lord.of.the.Rings.The.Two.Towers.EXTENDED.2002.720p.Br... 1CD67x 0.00
480p.BDRip.XviD.AC3-AsA1CD62x 0.00titlovic
TLOTR.The.Fellowship.of.the.Ring.2001.EE.480p.BDRip.XviD.A... 1CD1804x 0.00
ring_MKD1CD53x 0.00
Lord of the Rings Fellowship of the Ring1CD62118x 1.00DjOdd (a)
Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring, The (2001)2CD3014x 0.00dandi (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring downloadThe Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Allocine (French) | Aurum [es] | Der Herr der Ringe - The official German Site | New Line Productions | Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Gospodarot na prstenite: Druzhinata na prstenot (mac), Lord of the Rings - Fellowship of the Ring (eng), Lord of the Rings The Fellowship of the Ring (eng), LOTR - TFOTR (eng), Non-english subtitles (eng), Sagan om Ringen (swe) (eng), The Fellowship of the Ring (eng), The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (eng), The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring: The Motion Picture (eng), Властелин колец: Братство кольца (eng), Володар перснiв: Хранителi персня (eng)
Рејтинг на филмот:8.8 / 10 (1254279)
[ Middle Earth comes alive... ] - A meek Hobbit from the Shire and eight companions set out on a journey to destroy the powerful One Ring and save Middle Earth from the Dark Lord Sauron.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle