Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Revenge of the Boarding School Dropouts Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: Revenge of the Boarding School Dropouts movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Revenge of the Boarding School Dropouts на 25 Мбит
Hacksaw.Ridge.2016.Bluray.x264.AC3.Rosub (1935 MB) The.Walking.Dead.S07E09.REPACK.720p.HDTV (2131 MB)
Homeland.S06E04.720p.HDTV.x264-AVS.mkv (888 MB) Six.S01E05.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-RARB (1649 MB)
Revenge of the Boarding School Dropouts преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDrip1CD14x 0.00titlovic
Revenge of the Boarding School Dropouts1CD6x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Revenge of the Boarding School Dropouts downloadRevenge of the Boarding School Dropouts SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Revenge of the Boarding School Dropouts movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Shred 2: Revenge of the Boarding School Dropouts (eng), Shred II (eng)
Рејтинг на филмот:3.1 / 10 (315)
[ ] - Add a Plot
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle