Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Indiana Jones and the Last Crusade Македонски преводи (1989) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотIndiana Jones and the Last Crusade (1989).srt (52832бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Indiana Jones and the Last Crusade (1989)25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени550x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.67 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Indiana Jones and the Last Crusade преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip[Eng]-aXXo1CD6194x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Indiana Jones and the Last Crusade downloadIndiana Jones and the Last Crusade SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Lucasfilm Ltd | Official Facebook | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Indiana Jones and the Last Crusade movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Indiana Jones 3 (eng), Indiana Jones and the Last Crusade (eng), Indiana Jones i posljednji krizarski pohod (eng), Iндiана Джонс i останнiй хрестовий похiд (eng)
Рејтинг на филмот:8.3 / 10 (546780)
[ He's back in an all new adventure. Memorial Day 1989. ] - When Dr. Henry Jones Sr. suddenly goes missing while pursuing the Holy Grail, eminent archaeologist Indiana Jones must follow in his father's footsteps and stop the Nazis.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle