Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Barnyard Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Barnyard movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Barnyard на 25 Мбит
Lucifer.S02E10.720p.HDTV.X264-DIMENSION. (868 MB) the.flash.2014.308.hdtv-lol[ettv].mkv (279 MB)
Bridget.Joness.Baby.2016.1080p.BluRay.x2 (8949 MB) Good.Kids.2016.HDRip.x264.AAC5.1-OzZY1.m (929 MB)
Barnyard преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Barnyard (2006) Mak By ~CrnI~1CD25x 0.00titlovic
BARNYARD1CD6x 0.00titlovic
Barnyard (2006)1CD172x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Barnyard downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Paramount Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Barnyard movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Barnyard: The Original Party Animals (eng), Роги та копита (eng)
Рејтинг на филмот:5.6 / 10 (21540)
[ The Original Party Animals ] - When the farmer's away, all the animals play ... and sing, and dance. Eventually, though, someone has to step in and run things, a responsibility that ends up going to Otis, a carefree cow.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle