Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

The Hangover Македонски преводи (2009) 1CD srt

Movie for subtitle might be wrong, please help us with correction (2)

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Hangover преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The.Hangover.2009.DvDRip-FxM1CD366x 0.00titlovic
The.Hangover.2009.DvDRip-FxM1CD25256x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Hangover downloadThe Hangover SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Hangover movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Похмiлля у Вегасi (eng), Másnaposak (eng), The Hangover (eng), The Hangover - 2009 (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (614543)
[ What happened last night? ] - Three buddies wake up from a bachelor party in Las Vegas, with no memory of the previous night and the bachelor missing. They make their way around the city in order to find their friend before his wedding.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
download subtitle