Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Ghost Ship Македонски преводи (2002) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Ghost Ship преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Ghost_Ship-MKD1CD71x 0.00titlovic
Ghost Ship1CD106x 0.00Acemkd (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Ghost ShipGhost Ship watch online for freeGhost Ship downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros | Warner Bros. [fr] | Warner Bros. [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Ghost Ship movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Chimera (eng), Ghost Ship (eng)
Рејтинг на филмот:5.5 / 10 (80523)
[ Sea Evil ] - A salvage crew that discovers a long-lost 1962 passenger ship floating lifeless in a remote region of the Bering Sea soon notices, as they prepare to tow it back to land, that strange things happen.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle