Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

The Godfather: Part II Македонски преводи (1974) 1CD srt

Преземи: The Godfather: Part II movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Godfather: Part II на 25 Мбит
Before.I.Wake.2016.SLOSubs.720p.BRRip.Xv (3409 MB) Suicide.Squad.Extended.Cut.2016.BluRay.7 (6683 MB)
Westworld.S01E09.720p.HDTV.x264-FZHD.mkv (1093 MB) The.Walking.Dead.S07E06.720p.WEB-DL.DUAL (1661 MB)
The Godfather: Part II преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip.H264.AAC.5.1ch.Gopo, 720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON, BRR... 1CD42x 0.00titlovic
The.The.Godfather.Part.II.1974.DVDRip.DivXHOSTiLE1CD456x 0.00titlovic
The.Godfather.Part.II.1974.BRRip.H264.AAC.5.1ch.Gopo1CD17252x 0.00
The Godfather 22CD760x 0.00luciferMKD
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Godfather: Part II downloadThe Godfather: Part II SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Godfather: Part II movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Godfather II (mac), Godfather (eng), Italian parts only (eng), Mario Puzo's The Godfather: Part II (eng), Non-English Parts Only (eng), Son of Godfather (eng), The Godfather (eng), The Godfather Part II (eng), The Godfather: Part II (eng), The Second Godfather (eng), Хрещений батько - 2 (eng)
Рејтинг на филмот:9.0 / 10 (800113)
[ ] - The early life and career of Vito Corleone in 1920s New York is portrayed while his son, Michael, expands and tightens his grip on his crime syndicate stretching from Lake Tahoe, Nevada to pre-revolution 1958 Cuba.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle