Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Underclassman Македонски преводи (2005) 1CD srt

Преземи: Underclassman movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Underclassman на 25 Мбит
dcs.legends.of.tomorrow.214.hdtv-lol[ett (316 MB) Underworld.Blood.Wars.2016.1080p.Bluray. (7636 MB)
DCs.Legends.of.Tomorrow.S02E14.720p.WEB- (1345 MB) ncis.1417.hdtv-lol[ettv].mkv (212 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Underclassman downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Miramax [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Underclassman movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:4.1 / 10 (4939)
[ A Comedy About Upholding The Law And Disturbing The Peace ] - A young detective goes undercover at an elite private school to destroy an international stolen car ring.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle