Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

August Rush Македонски преводи (2007) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

August Rush преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip[Eng]-FXG1CD33x 0.00titlovic
August.Rush.720p.BluRay.x264-REFiNED1CD3687x 0.00titlovic
August Rush a1CD59x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:August Rush downloadAugust Rush SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Europa Corp. [fr] | Official site [de] | Official site [jp] | Warner Bros
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:August Rush movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:0426931 (eng), August Rush (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (90823)
[ An incredible journey moving at the speed of sound ] - A drama with fairy tale elements, where an orphaned musical prodigy uses his gift as a clue to finding his birth parents.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle