Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Shrek 2 Македонски преводи (2004) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотShrek 2.srt (60092бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.61Shrek.2.2004.720p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 630397288 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Shrek 2.mp4 | 2340028134 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Shrek 2 (2004).avi | 734029824 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Shrek.2.WS.DVDRip.XviD-BRUTUS.avi | 730898432 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Shrek2.2004.Xvid.WS.AC3.5.1CH.CD1-WAF.avi | 734541824 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Shrek.2.2004.1080p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 1074379261 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Shrek.2.2004.720p.BRRip.XviD.AC3-FLAWL3SS.avi | 3400199032 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Shrek 2.avi | 734117888 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Shrek 2.mp4 | 737582334 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Shrek 2[2004]DvDrip[Eng]-FXG.avi | 734277632 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Shrek 2 dvd rip XviD.Rets.avi | 734009344 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Shrek.2.2004.720p.BluRay.AC3.DTS.x264-HiDt.mkv | 4686102757 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Shrek.2.2004.BDRip.1080p.mkv | 4694128423 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Shrek 2.mp4 | 1716313556 | Movie filenames

23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени11571x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.61 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Shrek 2 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p BRRip x264-HDLiTE, BRRip 720p H264-3Li1CD117x 0.00titlovic
Shrek 21CD542x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Shrek 2 downloadShrek 2 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [us] | UIP [br] | UIP [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Shrek 2 movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Shrek 2 (eng), Шрек 2 (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (337249)
[ Not so far, far away... ] - Princess Fiona's parents invite her and Shrek to dinner to celebrate her marriage. If only they knew the newlyweds were both ogres.
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle