Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Undisputed Македонски преводи (2002) 2CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Undisputed преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Undisputed1CD7270x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toUndisputed downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Miramax [us] | Official Facebook | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Undisputed movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотРејтинг на филмот:6.2 / 10 (24932)
[ One Man Fighting for His Honor, One Man Fighting for His Future ... ] - When heavyweight champion George "Iceman" Chambers lands in prison, the resident gangster arranges a boxing match with the reigning prison champ.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle