Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Dumb & Dumber Македонски преводи (1994) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Dumb & Dumber преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Dumb.And.Dumber.To.2014.BRRIP.Xvid.AC3-MARVEL1CD30x 0.00
Dumb.and.Dumber.To.2014.HDRip.XviD.AC3-EVO1CD61x 0.00
Dumb & Dumber1CD532x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Dumb & Dumber downloadDumb & Dumber SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Dumb & Dumber movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Dumb Happens (eng), Dumb Happens Dumb and Dumber (eng), Misled and Uninformed (eng), Тупий та ще тупiший (eng), A Power Tool Is Not a Toy (eng), Dumb & Dumber (eng), Dumb and Dumber (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (297974)
[ What the one doesn't have, the other is missing. ] - The cross-country adventures of two good-hearted but incredibly stupid friends.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle