Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The Warrior's Way Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: The Warrior's Way movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Warrior's Way на 25 Мбит
supernatural.1212.hdtv-lol[ettv].mkv (211 MB) Hacksaw.Ridge.2016.Bluray.x264.AC3.Rosub (1935 MB)
Doctor.Strange.2016.SLOSubs.BRRip.XviD-H (2360 MB) Arrow.S05E13.HDTV.x264-xTV.mkv (228 MB)
The Warrior's Way преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
PPVRIP.XVID-WBZ1CD17x 0.00titlovic
TS.XViD-T0XiC-iNK1CD8x 0.00titlovic
DVDR.PAL1CD4x 0.00titlovic
720p.BluRay.X264-AMIABLE / 720p BRRip XviD AC3-ViSiON / Fe... 1CD44x 0.00titlovic
The.Warriors.Way.2010.720p.BluRay.X264-AMIABLE1CD3891x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Warrior's Way downloadThe Warrior's Way SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Warrior's Way movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Laundry Warrior (eng), The Warrior (eng), The Warrior's Way (eng)
Рејтинг на филмот:6.3 / 10 (22632)
[ Assassin. Hero. Legend. ] - A warrior-assassin is forced to hide in a small town in the American Badlands after refusing a mission.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle