Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Subtitles for high-definition movie

Buried Македонски преводи (2010) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотBuried.2010.BDRip.XviD-KiNGS.srt (59744бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.57Buried.2010.BDRip.XviD-KiNGS.avi | 732018688 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57imbt-buried-xvid.avi | 734003200 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Buried[2010]DvDrip[Eng]-FXG.avi | 734228480 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Buried.2010.720p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 682983710 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Buried [2010].avi | 715669194 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Buried.2010.720p.BDRip.XviD.AC3-KiNGS.avi | 2343148012 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Buried {2010} DVDRIP. Jaybob.avi | 721846880 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Buried.2010.1080p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 1612732868 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Buried[2010]DvDrip-aXXo.avi | 735129600 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Buried.2010.480p.BDRip.XviD.AC3-ViSiON.avi | 1558814720 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Buried.2010.480p.BDRip.mkv | 371367030 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Buried.avi | 545482850 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Buried.2010.720p.scOrp.mkv | 523251110 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Buried.mkv | 4713597856 | Movie filenames

Име на издавачот Buried.2010.BDRip.XviD-KiNGS23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени413x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Buried преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BDRip.XviD-KiNGS1CD1984x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Buried downloadBuried SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [es] | Official site [fr] | Official site [ru]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Buried movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Enterré (eng), Похований живцем (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (125785)
[ Your fate is never sealed. ] - Paul is a U.S. truck driver working in Iraq. After an attack by a group of Iraqis he wakes to find he is buried alive inside a coffin. With only a lighter and a cell phone it's a race against time to escape this claustrophobic death trap.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle