Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Christmas Cupid Македонски преводи (2010) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотChristmas Cupid.srt (85902бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Christmas.Cupid.2010.DVDRip.XviD-WBZ.avi | 1057482960 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Christmas Cupid 2010 DvDrip XviD greenbud1969 26K.avi | 735367168 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Christmas.Cupid.2010.PROPER.DVDRip.XviD.BGAUDiO-SiSO.avi | 696236032 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57kings-tsc.avi | 732588604 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Christmas List (1997) [BG Audio] TVRip.XviD-CoveR.avi | 882794052 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Christmas.Cupid.2010.DVDRip.XviD-XS.avi | 840076242 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Christmas Cupid {2010} DVDRIP. Jaybob.avi | 858964972 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57the.big.bang.theory.s05e24.proper.hdtv.xvid-2hd.avi | 183189434 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Batman.Year.One.2011.DVDRiP.XviD-T00NG0D.avi | 732567552 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66The.Santa.Clause.2002.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 735063865 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Коледен купидон bg audio.avi | 975886618 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Christmas Cupid.mp4 | 247517632 | Movie filenames

23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени3765x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Christmas Cupid преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip.XviD-WBZ1CD168x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Christmas Cupid downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Christmas Cupid movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Ex-Mas Carol (eng)
Рејтинг на филмот:5.7 / 10 (2905)
[ ] - Sloane is a beautiful, stylish woman on the fast track to success in her public relations firm when a starlet client, Caitlin, dies. Caitlin immediately becomes Sloane's own personal "Jacob...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle