Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Ice Age Македонски преводи (2002) 1CD sub

Преземи: Ice Age movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотIceAge_MKD.sub (30163бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотIce Age (2002)23.976 FPS
Додавачcrash-d-d (a) @ . преземени1100x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Ice Age преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BDRip H264 5.1 ch-SecretMyth (Kingdom-Release)1CD53x 0.00titlovic
1080p.Blu-Ray.DTS.x264-CtrlHD1CD220x 0.00titlovic
Ice Age - The Meltdown1CD486x 0.00
Ice.Age.2002.1080p.Blu-Ray.DTS.x264-CtrlHD1CD8163x 0.00
Ice Age1CD356x 0.00Acemkd (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Ice Age downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:20th Century Fox [fr] | Twentieth Century Fox [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Ice Age movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:733806592 (eng), The Ice Age (eng), Льодовиковий перiод (eng)
Рејтинг на филмот:7.6 / 10 (331293)
[ They came. They thawed. They conquered. ] - Set during the Ice Age, a sabertooth tiger, a sloth, and a wooly mammoth find a lost human infant, and they try to return him to his tribe.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle