Missing Privacy  Support us:
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Nid de guepes subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Nid de guepes Македонски преводи (2002) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотD-e-j-a-n.srt (24242бајти) прикажи преглед

Гледај онлајн:


Име на издавачотNid de gu25.000 FPS
ДодавачD-e-j-a-n (a) @ . преземени85x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Постери:Nid de guepes movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Nest (eng), Wasps' Nest (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (4891)
[ 12000-patsu kurae [Japan] ] - Laborie is a high-flying officer in the French special forces. Her mission is to escort Abedin Nexhep, a godfather of the Albanian mafia. Charged with heading a wide-reaching prostitution ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle