Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Subtitles for high-definition movie

Next Македонски преводи (2007) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотNext.2007.BluRay.720p.DTS.2Audio.x264.CHD.srt (61206бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Next.2007.BluRay.720p.DTS.2Audio.x264.CHD23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени2597x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Next преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BluRay.720p.DTS.2Audio.x264.CHD, BRRip 720p H264-3Li1CD128x 0.00titlovic
DvDrip.AC3[Eng]-aXXo1CD21x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Next downloadNext SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Paramount [us] | TFM [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Next movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:atakhan (eng), Next (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (129235)
[ If you can see the future, you can save it. ] - A Las Vegas magician who can see into the future is pursued by FBI agents seeking to use his abilities to prevent a nuclear terrorist attack.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle