Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

The Jackal Македонски преводи (1997) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Jackal преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Jackal (1997)1CD2x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Jackal downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:The Jackal movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Day of the Jackal (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (94098)
[ How do you stop an assassin who has no identity? ] - An imprisoned IRA fighter is freed to help stop a brutal, seemingly "faceless" assassin from completing his next job.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle