Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Saw Македонски преводи (2004) 1CD srt

Преземи: Saw movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Saw на 25 Мбит
Deepwater.Horizon.2016.SLOSubs.DVDRip.Xv (2007 MB) Lethal.Weapon.S01E10.HDTV.x264-LOL.mkv (306 MB)
Criminal.Minds.S12E09.HDTV.x264-FLEET[ez (188 MB) Frequency.S01E11.HDTV.x264-FLEET.mkv (244 MB)
Saw преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.BluRay.x264-ESiR1CD42x 0.00titlovic
DVD RIp.XviD.-aXXo ( Saw collection 1-5)1CD112x 0.00titlovic
DvDrip.AC3[Eng]-aXXo1CD18x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Saw downloadSaw SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Fan Club
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Saw movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Saw (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (307209)
[ Death is a shortcut (Denmark) ] - Two strangers awaken in a room with no recollection of how they got there or why, and soon discover they are pawns in a deadly game perpetrated by a notorious serial killer.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle