Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Cannibal Holocaust Македонски преводи (1980) 1CD srt

Преземи: Cannibal Holocaust movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Cannibal Holocaust на 25 Мбит
Bastille.Day.2016.SLOSubs.DVDRip.XviD-Dr (1402 MB) Westworld.S01E08.HDTV.x264-KILLERS.mkv (342 MB)
The.Walking.Dead.S07E05.720p.WEB-DL.DUAL (499 MB) BIG-War.Dogs.BDRip.XviD.avi (1450 MB)
Cannibal Holocaust преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
19801CD20x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Cannibal Holocaust downloadCannibal Holocaust SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Grindhouse Releasing
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Cannibal Holocaust movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Cannibal Holocaust (eng), Holocausto Canibal (eng), L'Enfer des Cannibales (eng), Ruggero Deodato's Cannibal Holocaust (eng), Ruggero Deodato's Cannibal Holocaust 1980 (eng)
Рејтинг на филмот:6.0 / 10 (39750)
[ The one that goes all the way! ] - During a rescue mission into the Amazon rainforest, a professor stumbles across lost film shot by a missing documentary crew.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle