Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

The Da Vinci Code Македонски преводи (2006) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотThe Da Vinci Code (2006).srt (115275бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56The.Da.Vinci.Code[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.avi | 840271872 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The DaVinci Code.avi | 733652516 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The DaVinci Code.avi | 733652516 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Da.Vinci.Code.2006.EXTENDED.EDiTiON.DVDRip.XViD-BTSFilms | 942831616 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66The Da Vinci Code.MarbleLabs.[12A DD51 142m].avi | 1324955648 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The DaVinci Code.avi.bc! | 733652516 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64The.Da.Vinci.Code[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.avi | 1524951036 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The DaVinci Code.avi | 733652516 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The.Da.Vinci.Code.2006[DvdRip]Dual.Audio[Eng-Hindi].mkv | 970465532 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The Da Vinci Code (2006).avi - PutLocker.flv | 541052435 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Da.Vinci.Code.2006.SWESUB.DVDRip.XviD-OEric.avi | 1468741632 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Da Vinci Code.mp4 | 2252427074 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69The DaVinci Code.avi | 731424052 | Movie filenames

Име на издавачот The Da Vinci Code (2006)25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени270x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Da Vinci Code преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Da Vinci Code 22CD28x 0.00titlovic
The Da Vinci Code1CD27x 0.00titlovic
EXTENDED.EDiTiON.DVDRip.XViD-BTSFilms & / & Extended Cut &... 1CD59x 0.00titlovic
DvDrip[Eng]-aXXo1CD26x 0.00titlovic
The Da Vinci Code (2006)1CD13803x 0.00
The Da Vinci Code1CD1194x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Da Vinci Code downloadThe Da Vinci Code SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Falcon and Columbia Pictures [cz] | Official site [ru] | Sony Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Da Vinci Code movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Da Vinci Code (eng), The Da Vinci Code (eng), The DaVinci Code (eng), Код да Вiнчi (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (341915)
[ So Dark The Con Of Man ] - A murder inside the Louvre and clues in Da Vinci paintings lead to the discovery of a religious mystery protected by a secret society for two thousand years -- which could shake the foundations of Christianity.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
download subtitle