Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

Toy Story Македонски преводи (1995) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотToy.Story[1995]DvDrip[Eng]-KLAXXON700MB.srt.srt (75500бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Toy.Story[1995]DvDrip[Eng]-KLAXXON700MB.srt25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени14320x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Toy Story преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Dvd rip(eng)klaxxon1CD221x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Toy StoryToy Story watch online for freeToy Story downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site [jp] | Pixar [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Toy Story movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Iсторiя iграшок (eng), Toy Story (eng), Toy Story in 3-D (eng)
Рејтинг на филмот:8.3 / 10 (683638)
[ Don't yank my string! ] - A cowboy doll is profoundly threatened and jealous when a new spaceman figure supplants him as top toy in a boy's room.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle