Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The Last Exorcism Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: The Last Exorcism movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотThe.Last.Exorcism.DVDRip.XviD-DiAMOND.srt (87697бајти) прикажи преглед

Име на издавачот The.Last.Exorcism.DVDRip.XviD-DiAMOND25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени3684x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Last Exorcism на 25 Мбит
Snowden.2016.720p.WEB-DL.XviD.AC3-FGT.av (4021 MB) The.Flash.2016.S03.E07.HDTV.XviD-FUM.avi (349 MB)
2.broke.girls.608.hdtv-lol.mkv (138 MB) supergirl.207.hdtv-lol.mkv (276 MB)
The Last Exorcism преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip.XviD-DiAMOND1CD8x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Last Exorcism downloadThe Last Exorcism SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [jp] | Official site [ru] | Studio Canal [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Last Exorcism movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Az utolsó ördögűzés (eng), Cotton (eng), Poslednji Egzorcizam (eng), The Last Exorcism (eng)
Рејтинг на филмот:5.6 / 10 (41765)
[ Eli Roth & Strike present ] - A troubled evangelical minister agrees to let his last exorcism be filmed by a documentary crew.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle