Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Derailed Македонски преводи (2005) 1CD srt

Преземи: Derailed movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Derailed на 25 Мбит
New.Girl.S06E20.HDTV.x264-SVA.mkv (120 MB) The.Expanse.S02E09.WEB-DL.XviD-FUM[ettv] (348 MB)
Patriots.Day.2016.BluRay.720p.x264-HEFF. (2693 MB) Grimm.S06E12.WEB-DL.XviD-FUM[ettv].avi (348 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Derailed downloadDerailed SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:The Weinstein Company [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Derailed movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Derailed (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (63415)
[ They Never Saw It Coming. ] - When two married business executives having an affair are blackmailed by a violent criminal, the two must turn the tables on him to save their families.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle