Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Desperado Македонски преводи (1995) 1CD sub

Преземи: Desperado movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотDesperado MK.SUB (34769бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Desperado.[1995]DvDrip.AC3.6ch[Eng]-Zeus_Dias.avi | 840419328 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61devise-desp.avi | 1563146240 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Desperado[1995]DvDripXviD[Eng][email protected] | 736561152 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Desperado 1995 BDRip 720p x264 BGAudio MC58.mkv | 5995274893 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57DESPERADO FULL DIVX.avi | 654542848 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
25.000 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени199x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Desperado на 25 Мбит
Underworld.Blood.Wars.2016.BluRay.1080p. (7010 MB) greys.anatomy.1316.hdtv-lol.mkv (233 MB)
tgott-sd-hyperx.mkv (1246 MB) Underworld.Blood.Wars.2016.BluRay.720p.D (4249 MB)
Desperado преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p BRRip x264-HDLiTE1CD1151x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Desperado downloadDesperado SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Desperado movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:A Balada do Pistoleiro (eng), Balada de um Pistoleiro (eng), El Mariachi 2 (eng), Pistolero (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (141544)
[ The explosive new film from Robert Rodriguez ] - A gunslinger is embroiled in a war with a local drug runner.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle