Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Hide ads

American Pie Македонски преводи (1999) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

American Pie преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.x264.Br.YIFY1CD518x 0.00titlovic
57274-american_pie1CD814x 0.00titlovic
American Pie (1999)Преводи за нарушено слушање1CD25170x 0.00AcidSt0rM (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download American PieAmerican Pie watch online for freeAmerican Pie downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:American Pie movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:American Pie (eng), American Pie 1 (eng), East Great Falls High (eng), East Great Falls High (USA) (eng), Great Falls (eng), Mangupi overavaju maturu (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (335760)
[ There's something about your first piece. ] - Four teenage boys enter a pact to lose their virginity by prom night.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle