Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Raiders of the Lost Ark Македонски преводи (1981) 1CD srt

Преземи: Raiders of the Lost Ark movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотIndiana.Jones.And.The.Raiders.Of.The.Lost.Ark[1981]DvDrip[Eng]-aXXo1.srt (42521бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Indiana.Jones.And.The.Raiders.Of.The.Lost.Ark[1981]DvDrip[Eng]-aXXo125.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени11133x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.63 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Raiders of the Lost Ark на 25 Мбит
the.big.bang.theory.1010.hdtv-lol[ettv]. (126 MB) Come.and.Find.Me.2016.BDRip.x264.AC3.RoS (1352 MB)
Vikings.S04E17.HDTV.x264-xTV.mkv (270 MB) A Call Girl 2009 DVDRip XviD-EPiSODE.avi (697 MB)
Raiders of the Lost Ark преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Indiana Jones 1 1981 Raiders Of The Lost Ark1CD71x 0.00
DvDrip[Eng]-aXXo1CD17x 0.00titlovic
DVDrip1CD123x 0.00titlovic
Indiana Jones and the Raiders Of The Lost Ark1CD735x 0.00luciferMKD
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Raiders of the Lost Ark downloadRaiders of the Lost Ark SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Lucasfilm / Paramount
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Raiders of the Lost Ark movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Indiana Jones 1 (mac), Indiana Jones (eng), Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (eng), Iндiана Джонс: У пошуках втраченого ковчега (eng), Raiders of the Lost Ark (eng), The Raiders of the Lost Ark (eng)
Рејтинг на филмот:8.5 / 10 (680049)
[ The Return of the Great Adventure. ] - Archaeologist and adventurer Indiana Jones is hired by the U.S. government to find the Ark of the Covenant before the Nazis.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle