Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Bad Boys Македонски преводи (1995) 1CD srt

Преземи: Bad Boys movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотBad Boys (1995) BRRip XvidHD 720p-NPW.srt (115848бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.58BdBys (1995) BRRip 550mb.mkv | 577476837 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Bad.Boys.1995.480p.BRRip.XviD-SHiRK.avi | 1928460288 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Bad Boys I 1995.avi | 838343852 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Bad.Boys.1995.DVDRip.XviD.BGAUDiO-KiNGS.avi | 732651520 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Bad.Boys.1995.480p.BDRip.XviD.BGAUDiO-KiNGS.avi | 1472395264 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.54Bad Boys (1995) BRRip 720p[Dual audio][Eng Hindi]Current_HD. | 689088838 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Bad Boys 1 1995.mkv | 2322402510 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Bad Boys.mp4 | 2835737075 | Movie filenames

							Hash - derivedBad Boys.avi | 2984931328 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Bad Boys (1995) BRRip XvidHD 720p-NPW.mkv | 5976007904 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Bad.Boys.1.DVDRIP.1995.NORSUB.[NorskBits.com]-Ivan.avi | 835819520 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Bad.Boys.1995.720p.DTS.x264-STS.mkv | 4700461686 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Bad Boys 1995 (1080p x265 10bit Joy).mkv | 1584900879 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Bad Boys (1995).m4v | 473362165 | Movie filenames

Име на издавачот Bad Boys (1995) BRRip XvidHD 720p-NPW23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени9911x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Bad Boys на 25 Мбит
Come.and.Find.Me.2016.BDRip.x264.AC3.RoS (1352 MB) Anthropoid.2016.RERIP.720p.BluRay.DD5.1. (8293 MB)
Fantastic.Beasts.and.Where.to.Find.Them. (1426 MB) sherlock.s04e01.the.six.thatchers.proper (438 MB)
Bad Boys преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Bad.Boys.1995.AlexROKA1CD20x 0.00AlexROKA
BRRip XvidHD 720p-NPW1CD22x 0.00titlovic
KLAXXON1CD16x 0.00titlovic
Bad Boys (1995)1CD203x 0.00BetaMAN (a)
Bad Boys (1995)1CD416x 0.00AcidSt0rM (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Bad Boys downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Bad Boys movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:AlexROKA (mac), Bad Boys (eng), Bulletproof Hearts (eng), Mauvais garçons (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (176854)
[ Whatcha gonna do? ] - Two hip detectives protect a murder witness while investigating a case of stolen heroin.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle