Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Bringing Down the House Македонски преводи (2003) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Bringing Down the House преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
House_mak1CD10x 0.00titlovic
Bringing Down The House1CD28x 0.00titlovic
Bringing Down the House (2003)1CD113x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Bringing Down the House downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Touchstone site at Yahoo.com
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Bringing Down the House movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Bringing Down the House (eng), In the Houze (eng), JailBabes.com (eng)
Рејтинг на филмот:5.6 / 10 (31106)
[ Everything he needed to know about life, she learned in prison. ] - When a lonely guy meets a woman on the internet who happens to be in prison, she breaks out to get him to prove her innocence, and proceeds to wreak havoc on his middle-class life.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
download subtitle