Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Dosti Македонски преводи (1964) 1CD srt

Преземи: Dosti movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Dosti на 25 Мбит
Suicide.Squad.2016.720p.BluRay.x264-[YTS (1000 MB) The.Flash.2014.S03E08.720p.HDTV.X264-FZH (795 MB)
Vikings.S04E11.720p.HDTV.x264-xHD.mkv (1052 MB) Shooter.S01E03.HDTV.x264-FLEET.mkv (220 MB)
Dosti преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Dosti.1964.DvDRip1CD12x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Dosti downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Dosti movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Пријателство (mac), Friendship (eng)
Рејтинг на филмот:8.3 / 10 (646)
[ ] - Mr. Gupta passes away after an accident while on duty, leaving behind his ailing wife and school-going son, Ramnath. Both await for some compensation, and when they are informed that the ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle