Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

The Lion King 2: Simba's Pride Македонски преводи (1998) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотLionKing2_MKD.sub (28271бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.57The.Lion.King.2.Simba\'s.Pride.1998.BRRip.XviD.DUAL-CiNT.avi | 1570594816 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The.Lion.King.2.Simba's.Pride.1998.BRRip.XviD.AC3-CiNT.avi | 735669988 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The.Lion.King.2.Simba's.Pride.1998.BluRay.720p.DTS.x264-CHD. | 3457168180 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Lion.King.HD.720p.Hebrew.Dubbed.Also.English.x264-ALiS.m | 2306024756 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The Lion King 2 - Simba's Pride.avi | 589879296 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57THE LION KING 2 SIMBA'S PRIDE.avi | 734684640 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Disney Classic - The Lion King.avi | 871853704 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Walt Disney'S - The Lion King 2 - Simba'S Pride.mpg | 799481564 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Lion King 2 Simba's Pride HQ DvDRip Esub Team MJY MovieJ | 365598635 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Lion.King.2.Simba's.Pride.1998.DVDRip.XviD.CD1-ViEW.avi | 734236672 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Lion.King.2.Simba\'s.Pride.1998.BluRay.720p.x264.YIFY.mp | 525140662 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Lion.King.II.Simba\'s.Pride.1998.DVDRip.XviD.AC3-eXR.avi | 1466249610 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57LionKing2_BG_Audio.avi | 733945856 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57ils.the.lion.king.2.simbas.pride.1998.internal.dvdrip.xvid.a | 736059392 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65japhson-tlk2-720p-dual.mkv | 2571465409 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56film.avi | 723134464 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Lion King 2 - Simba'S Pride (1998) Eng.avi | 723734016 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Walt Disney Movies - The Lion King 2 - Simba\'S Pride.mp4 | 416870030 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Lion King II.avi | 722401280 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотLion King II: Simba's Pride, The (1998) (V)25.000 FPS
Додавачtom13 (a) @ . преземени17709x () . Гласај за преводи6.0 / 10 (3гласови) . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Lion King 2: Simba's Pride downloadThe Lion King 2: Simba's Pride SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Lion King 2: Simba's Pride movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Simba's Pride (eng), The Lion King 2 (eng), The Lion King 2: Simba's Pride (eng), The Lion King II: Simba's Pride (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (45236)
[ The circle of life continues... ] - Simba's daughter is the key to a resolution of a bitter feud between Simba's pride and the outcast pride led by the mate of Scar.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle