Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The Vector File Македонски преводи (2002) 1CD srt

Преземи: The Vector File movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Vector File на 25 Мбит
Greys.Anatomy.S13E04.720p.HDTV.x264-FZHD (744 MB) Lucifer.S02E03.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (819 MB)
The.Meddler.2015.720p.BluRay.x264-DON.mk (5770 MB) Lucifer.S02E03.HDTV.x264-xTV.mkv (214 MB)
The Vector File преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
D-e-j-a-n1CD4x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Vector File downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Production Company Page with Trailer
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Vector File movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотРејтинг на филмот:4.4 / 10 (402)
[ Some days...everyone really is out to get you... ] - A geo-political thriller where Gerry Anderson finds that sometimes, everybody really is out to get you. Gerry's daughter, Mattie, accidentally prints out a DNA code that in the wrong hands ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle